Echipa

Specialiștii noștri

Info

Dr. Ionuț Dealu
Clinicile Dr. Leahu
Owner
Owner & Medic Dentist, competență Implantologie Orală
București
România
ionut@drleahu.ro
0753 938 938

Dr.IONUȚ LEAHU

Owner& Medic dentist, Implantologie orală
Mobil0753 938 938
Telefon031 005 12 27
Emailionut@drleahu.ro
Detalii"Am ales medicina dentară nu ca o meserie, ci ca o pasiune pentru oameni și zâmbete. Am dezvoltat un loc în care nivelul de practică al stomatologiei trece barierele prezentului."
Pagina Dr. Ionut Leahu

Info

Dr. Andreea Popescu
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România
andreea.popescu@drleahu.ro
0756 999 444

Dr. ANDREEA POPESCU

Medic Dentist
Mobil0756 999 444
Telefon031 005 12 27
Emailandreea.popescu@drleahu.ro
Detalii"Moștenită din familie, pasiunea pentru profesia de medic dentist mă ajută în activitatea zilnică pentru a găsi cele mai eficiente soluții pentru pacient, cu garanție pe termen lung."
Pagina Dr. Andreea Popescu

Info

Dr. Laura Ferenț
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist, Chirurgie Orală
București
România
laura.ferent@drleahu.ro
0756 946 946

Dr. LAURA FERENȚ

Medic Dentist, Chirurgie Orală
Mobil0756 946 946
Telefon031 005 12 27
Emaillaura.ferent@drleahu.ro
Detalii"Știu că drumul spre excelență este lung și necesită studiu permanent, însă fiecare rezultat și pacient mulțumit îmi oferă motivația pentru performanță."

Info

Dr. Marius Băncilă
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România

Dr. Marius Băncilă

Medic Dentist Specialist Endodonție
Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailmarius.bancila@drleahu.ro
Detalii

Info

Dr. Anca Albina
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist Specialist Ortodonție Dentară
București
România
anca.albina@drleahu.ro
0758 022 068

Dr. ANCA ALBINA

Medic Dentist Specialist Ortodonție Dentară
Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailanca.albina@drleahu.ro
Detalii"M-am specializat în ortodonție, pentru a putea îmbina sănătatea dentară cu estetica dentară. Deși pacienții în general vin la un control ortodontic din motive estetice, în 90% dintre cazuri poziția dinților crează mari probleme de sănătate."
Pagina Dr. Anca Albina

Info

Dr. Alexandru Copae
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România

Dr. Alexandru Copae

Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailalexandru.copae@drleahu.ro
Detalii
Medic

Info

Dr. Crsitina Berechet
Clinicile Dr. Leahu
Medic Specialist Parodontolog
București
România
cristina.berechet@drleahu.ro
0758 022 068

Dr. CRISTINA BERECHET

Medic Specialist Parodontolog
Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailcristina.berechet@drleahu.ro
Detalii"Parodontologia este o specializare mai nouă, deși medicina dentară s-a confruntat cu probleme gingivale dintotdeauna. Mă bucură și motivează spre studiu continuu, rezultatele uimitoare pe care le-am obținut cu pacienții mei."
Pagina Dr. Cristina Berechet

Info

Dr. Konstantinos Liarokapis
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist Specialist Ortodonție Dentară
București
România
contact@drleahu.ro
0758 022 068

Dr. KONSTANTINOS LIAROKAPIS

Medic specialist chirurgie orală, maxilo-facială; Drd. în Științe Medicale
Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailcontact@drleahu.ro
Detalii"Pasiunea pentru chirurgia orală m-a adus în punctul în care pacienţii ştiu că pot avea deplină încredere în tratamentele pe care le fac, convinşi fiind că voi găsi întotdeauna soluţia ideală pentru a rezolva cazul cu succes."
Pagina Dr. Konstantinos Liarokapis

Info

Dr. Anton Adrian
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România
adrian.anton@drleahu.ro
0758 022 068

Dr. ANTON ADRIAN

Medic Dentist
Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailadrian.anton@drleahu.ro
Detalii“Momentul în care pacientul îţi zâmbeşte la sfârşitul şedinţei şi îţi mulţumeşte pentru profesionalism, îmi reaminteşte motivele pentru care am îmbrăţişat stomatologia. Deşi sunt încă la început de drum, am avut o experienţă vastă cu pacienţi, cazuri şi tratamente dentare complexe.”
Pagina Dr. Anton Adrian

Info

Dr. Alex Dragu
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România

Dr. Alex Dragu

Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailalex.dragu@drleahu.ro
Detalii

Info

Dr. Cora Buzoianu
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România

Dr. Cora Buzoianu

Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailcora.buzoianu@drleahu.ro
Detalii

Info

Dr. Corina Ene
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România

Dr. Corina Ene

Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emailcorina.ene@drleahu.ro
Detalii

Info

Dr. Diana Deaconu
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România

Dr. Diana Deaconu

Medic Dentist Specialist Pedodonție
Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emaildiana.deaconu@drleahu.ro
Detalii

Info

Dr. Diana Andrei
Clinicile Dr. Leahu
Medic Dentist
București
România

Dr. Diana Andrei

Mobil0758 022 068
Telefon031 005 12 27
Emaildiana.andrei@drleahu.ro
Detalii

Asistenți medicali

Barta Alexandra

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Ionut Ciubuc

Asistent
Telefon031 005 12 27
Detalii

Mădălina Macica

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Luciana Cazacu

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Ana Maria Anghelescu

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Elena Ruta

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Dana Istriteanu

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Cristina Coman

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Iulia Stefan

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Munteanu Ana Maria

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Sandu Ana Manuela

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Stancu Elena

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Țuinea Oana

Asistentă
Telefon031 005 12 27
Detalii

Front Office

Mădălina Cuconoiu

Front Desk Manager
Mobil0753 938 938
Telefon031. 005 12 27
Emailcontact@drleahu.ro
Detalii

Raluca Popa

Front Desk Manager
Mobil0753 938 938
Telefon031. 005 12 27
Emailcontact@drleahu.ro
Detalii

Back Office

Cornelia Chila

Director Administrativ
Telefon031 005 12 27
DetaliiDirector Administrativ
Mobil0757 100 915
Emailcornelia.chila@drleahu.ro

Amelia Slatineanu

Manager Turism Dentar
Telefon031 005 12 27
DetaliiManager Turism Dentar
Mobil0748 124 343
Emailinfoitalia@drleahu.ro

Părerea ta este importantă
pentru noi!

Ai nevoie de o informație anume?
Nu ai găsit-o pe site? Vrem să te ajutăm!

Sunați la 0753 938 938

Părerea ta este importantă
pentru noi!

Ai nevoie de o informație anume?
Nu ai găsit-o pe site? Vrem să te ajutăm!

Sunați la 0753 938 938