021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal it fr

Ne extindem echipa cu un Asistent Administrativ

Dacă îți place să lucrezi într-o echipă în care ne pasă, învățăm unii de la alții, ne respectăm angajamentele și livrăm calitate la timp, aici poate fi locul tău.

Candidatul ideal

Locație: București

Viitorul/viitoarea coleg(ă) trebuie să aibă următoarele aptitudini:

  • Abilitați de comunicare;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Cunoștințe foarte bune MS Office;
  • Abilitate de a lucra în echipă;
  • Studii superioare absolvite;
  • Persoană dinamică, implicată;
  • Persoană foarte organizată, atentă la detalii;
  • Limba engleză vorbit și scris – nivel avansat;

Descrierea jobului:

  • Este răspunzător cu suportul administrativ pentru departamentul juridic;
  • Organizarea, arhivarea, scanarea, fotocopierea documentelor solicitate;
  • Organizarea diferitelor dosare ale departamentului;
  • Programarea întâlnirilor în baza solicitării și detaliilor primite;
  • Deplasare la diverse instituții pentru depunere sau ridicare documente, cum ar fi: ONRC, OSIM, instanțe, cabinete notariale, birouri executori judecătorești, etc.;
  • Completare împuterniciri, adeverințe, adrese de nivel începător;
  • Tinerea evidentelor și centralizărilor documentelor departamentului;
  • Dactilografiere, daca este cazul, în diverse întâlniri la care participă departamentul juridic.

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

    Dr. Leahu Dental Clinics

    021 9134