021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal it fr

Angajăm Asistent Manager

Candidatul ideal

Locație: București

Viitorul/viitoarea coleg(ă) trebuie să aibă următoarele aptitudini:

  • Persoană organizată și responsabilă;
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat constituie un avantaj;
  • Rezistență la stres;
  • Experiență pe un post similar;
  • Cunoștințe operare PC (Word, Excel,PPT) – nivel avansat;
  • Capacitate de organizare, prioritizare a sarcinilor, atenție la detalii;
  • Abilități organizatorice;
  • Atitudine pozitivă;
  • Comunicare și proactivitate;
  • Abilități în respectarea termenelor limită;

Descrierea jobului:

  • Organizarea și fluidizarea activității pentru CEO;
  • Menține legătura cu toate departamentele;
  • Stabilirea întalnirilor în cadrul companiei;
  • Gestionarea corespondenței și a agendei;
  • Organizarea călătoriilor în interes de business;
  • Prezentări PPT – companie;
  • Activități protocol;
  • Activități secretariat;
  • Centralizări Excel;
  • Organizare agendă CEO;
  • Gestionarea programului și a programărilor;
  • Menține legătura cu departamentul HR pentru planificarea interviurilor;

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

    Dr. Leahu Dental Clinics

    021 9134