021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal it fr

Angajăm Community Manager

Candidatul ideal

Locație: București

Viitorul/viitoarea coleg(ă) excelează în:

  • Comunicare și proactivitate;
  • Oferirea de suport administrativ;
  • Atenție la detalii și accent pe rezultat;
  • Capacitate de organizare, prioritizare a sarcinilor, atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă și atenție distributivă;
  • Studii superioare;
  • Experiența pe o poziție similara în domeniul medical reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe operare Pachet Office ( Power Point, Excel, Word).

Descrierea jobului:

  • Organizare si coordonare cursuri de specialitate/ Training/ webminar/ conferinte utilizand canalele companiei;
  • Mentinerea legaturii cu partenerii companiei;
  • Mentinerea legaturii cu HR-ul pentru a dezvolta programul de rezidentiat in mod coordonat intre departamente
  • Dezvoltarea de parteneriate cu Asociatiile studentesti (ex: FASMR);
  • Organizare prezentari si cursuri;
  • Identificarea de Grupuri online (facebook, etc) relevante si participarea in aceste grupuri cu continut relevant si informatii;
  • Crearea propriului grup in social media si Portaldent;
  • Identificarea oportunitatilor de a participa ca prezentatori la evenimentele si congresele din industrie;
  • Dezvoltarea propriului nostru Congres medical;
  • Mentinerea legaturii cu departamentul de HR pentru inscrierea medicilor din echipa la congrese si evenimente cu puncte EMC.

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

    Dr. Leahu Dental Clinics

    021 9134