021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal
  • Română
it fr

Ne extindem echipa cu un Fotograf

Daca ești pasionat/ă de fotografie și pentru tine reprezintă mai mult decât un simplu JOB, aplică acum și hai într-o echipă tânărăși în continuă expansiune!

Alătură-te echipei Clinicile Dentare Dr. Leahu!

Candidatul ideal

Locație: București

Viitorul/viitoarea coleg(ă) trebuie să aibă următoarele aptitudini:

  • Experiența în fotografia de produs și prelucrare;
  • Cunoștințe de editare video – constituie avantaj;
  • Disponibilitate pentru deplasări între clinici/orașe;
  • Atenție sporită la detalii;
  • Absolvent/ă al/a unui curs acreditat de calificare de fotograf;
  • Experiențaîn domeniu – constituie avantaj;
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă;
  • Capacitatea de autoperfecționare și de valorificare a experienței dobândite.

Descrierea jobului:

  • Pregătirea locului pentru fotografiere;
  • Realizarea fotografiilor înainte, în timpul și după finalizarea intervențiilor medicale stomatologice;
  • Centralizarea fotografiilor în funcție de complexitatea cazurilor stomatologice;
  • Procesarea și finisarea fotografiilor pentru postarea pe site-uri;
  • Realizarea de material foto pentru promovarea companiei.

Beneficii:

  • Salariu motivant, cu creștere gradualăîn timp;
  • Dezvoltarea profesională extinsă, într-un mediu de lucru dinamic, cu echipă tânărăîn permanentă dezvoltare;
  • Mediu plăcut de muncă, în care toți ne ghidăm după aceleași valori: „Ne pasă. La timp.
  • Suntem corecți și ne respectăm angajamentele. Învățăm unii de la alții.”

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, suntem bucuroși să ni te alături!

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

    Dr. Leahu Dental Clinics

    021 9134