021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal
  • Română
it fr

Angajăm Manager de Clinică

Candidatul ideal

Locație: Oradea, Ploiești

Viitorul/viitoarea coleg(ă) excelează în:

  • Comunicare și proactivitate;
  • Oferirea de suport administrativ;
  • Atenție la detalii și accent pe rezultat;
  • Capacitate de organizare, prioritizare a sarcinilor, atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă și atenție distributivă;
  • Studii superioare;
  • Experiență pe o poziție de coordonare în domeniu medical reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe operare PC (Word, Excel);

Descrierea jobului:

Ne așteptăm ca în mod recurent viitorul membru al echipei să:

  • Organizeze activitatatea recepției, asistentelor din clinică și a personalului administrativ;
  • Întocmească evidențe, situații centralizate, rapoarte din zone variate de activitate;
  • Gestioneaze stocurile din clinică, produsе mеdicale și non mеdicаle;
  • Să înainteze necеsаrul dе achiziționat către departаmentul dе achiziții;
  • Să recеpționeze și să confirme recepția produselor solicitate;
  • Coordonarea inventarelor lunare;
  • Coordonarea echipei
  • Menține local legătura cu departamentul de Facility în cazul diferitelor avarii apărute în clinică.

Programul de lucru este de Luni până Vineri inclusiv, între 9:00-17:00.

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

    Dr. Leahu Dental Clinics

    021 9134