021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal
  • ro
it

Angajăm Office Manager

Candidatul ideal

Pentru a oferi aceeași calitate în intern precum cea oferită clienților nostri externi, ne extindem echipa cu un/o Office Manager. Persoana selectată pentru acest rol va avea un grad ridicat de decizie și autonomie în perimetrul gestionat. Dacă îți place să lucrezi într-o echipă în care ne pasă, învațăm unii de la alții, ne respectăm angajamentele și livrăm calitate la timp, aici poate fi locul tău.

Viitorul/viitoarea coleg(ă) excelează în:

  • Comunicare si proactivitate;
  • Oferirea de suport administrativ pentru departamente variate;
  • Atentie la detalii si accent pe rezultat;
  • Calificarea, validarea si rezolvarea solicitarilor;
  • Autonomie si ordonarea prioritatilor in perimentrul propriu;
  • Atitudine pozitiva si atentie distributiva.

Descrierea jobului:

Ne așteptăm ca în mod recurent viitorul membru al echipei să:

  • Preia receptia, sortarea si expedierea corespondenţei;
  • Primeasca, sorteze si directioneze furnizorii administrativi (curierat, contractori diversi);
  • Gestioneze finalizarea comenzilor variate din partea departamentelor suport;
  • Mentine relatia cu furnizorii.

Profilul căutat va avea un minim de 1 an experiență, în roluri cu responsabilități similare. Programul de lucru este de Luni pana Vineri inclusiv, intre 9:00-18:00.

Beneficii:

  • Pachetul de beneficii include bonuri de masă în valoare de 300 RON.
  • Programe de dezvoltare profesională continuă în funție de performanță.

Te așteptăm în echipa Clinicilor Dentare Dr. Leahu!
ShowImage2

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

Dr. Leahu Dental Clinics

021 9134