021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal
  • Română
it fr

Angajăm Operator Customer Service

Candidatul ideal

Locație București

Avem nevoie de colegi care să ne ajute să oferim pacienților noștri o experiență excepțională încă de la primul apel.

Vino în echipa noastră dacă:

  • Comunici excelent și ești orientat(ă) spre identificarea soluțiilor;
  • Ești foarte optimist(ă) și vesel(ă). Și nouă ne place mult să zâmbim;
  • Îți îndeplinești foarte bine sarcinile de lucru atât individual, cât și împreună cu colegii;
  • Ritmul de lucru alert reprezintă o provocare, nu un impediment;
  • Îți place să interacționezi cu oamenii și le oferi sprijinul tău;
  • Ai mai lucrat într-un departament de Call Center (experiența în domeniul vânzărilor reprezintă un avantaj).

Descrierea jobului:

Dacă vom lucra împreună te vei ocupa cu:

  • Preluarea apelurilor, explicarea soluțiilor posibile și realizarea programărilor;
  • Confirmarea programărilor stabilite;
  • Transmiterea mesajelor medicului specialist către pacientul care solicită programarea;
  • Prezentarea și promovarea serviciilor medicale ale clinicii.

Ca membru al echipei noastre beneficiezi de:

  • Un salariu motivant, plus bonusuri de performanță;
  • Susținere în proiectele derulate;
  • Feedback de performanță periodic;
  • Un program de lucru flexibil;
  • Softurile necesare pentru a obține rezultate excepționale.

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

    Dr. Leahu Dental Clinics

    021 9134