021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal
  • Română
it

Angajăm Responsabil Administrativ

Candidatul ideal:

  • Studii superioare;
  • Experienta pe o pozitie de coordonare in domeniul medical reprezinta avantaj;
  • Cunostinte contabilitate primara (registru casa, incasari);
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel);
  • Abilitati de comunicare;
  • Capacitate de organizare, prioritizare a sarcinilor, atentie la detalii.

Descrierea jobului:

  • Sa gestioneze stocurior din clinica, produse medicale si non medicale;
  • Sa intainteze necesarul de achizitionat catre departamentul de achizitii;
  • Sa receptioneze si sa confirme receptia produselor solicitate;
  • Sa participe la inventariere de cate ori este necesar;
  • Sa se asigure ca aparatura medicala si de birou este functionala – cand sunt defectiuni trebuie sa anunte persoanele responsabile cu repatia si sa faca follow-up;
  • Sa monitorizeze personalul administrativ;
  • Sa dezvolte business-ului local conform conceptului companiei;
  • Sa stabileasca si sa implemeteze strategiile de vanzare pentru atingerea cifrelor stabilite;
  • Sa identifice strategii de vanzare pentru a asigura profitabilitatea la nivel de clinica.

Beneficii:

  • Pachetul de beneficii include bonuri de masă în valoare de 300 RON.
  • Programe de dezvoltare profesională continuă în funție de performanță.

Te așteptăm în echipa Clinicilor Dentare Dr. Leahu!
ShowImage2

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

Dr. Leahu Dental Clinics

021 9134