021 9134 Locatii   stegulet it stegulet en stegulet ro
Linie telefonică cu tarif normal

Angajăm Consultant Resurse Umane

Locație: București

Responsabilități:

  • Elaborează analize salariale interne pentru a urmări echitatea internă, competitivitatea externă și alinierea la strategia companiei în ceea ce privește sistemul de remunerare și motivare a angajaților;
  • Participă la sondaje anuale de salarizare si analizează/monitorizează permanent mișcările salariale de pe piață;
  • Propune măsuri de optimizare pentru gestionarea sistemelor de bonusare a performanței;
  • Elaborează simulări pentru a sprijini procesul decizional privind acordarea creșterilor salariale colective și individuale anuale, a bonusului de performanță, în concordanță cu strategia de remunerare a companiei;
  • Oferă suport clienților interni în procesul de înțelegere și implementare al politicilor de compensații și beneficii;
  • Gestionează documentele legate de evidența veniturilor salariale și beneficiilor angajaților;
  • Administrează dosarele de personal ale angajaților;
  • Gestionează concediile de odihnă anuale, concediile medicale și toate modificările ce pot apărea în situația contractuală a unui angajat;
  • Administrează și actualizează baza de date a angajaților;
  • Întocmește, verifică și transmite către superiorul ierarhic diverse rapoarte, la cerere;

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate;
  • Minimum 2 ani experiență relevantă în domeniul resurselor umane;
  • Cunoașterea bună a tuturor proceselor de resurse umane;
  • Cunoștințe solide de legislația muncii;
  • Cunoștințe foarte bune MS Office (Excel – nivel avansat, Power Point);
  • Capacitate de analiză, sinteză, organizare și planificare;
  • Gândire critică și analitică;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte în paralel;
  • Capacitate de a lucra cu termene limită;
  • Atitudine proactivă în rezolvarea problemelor;
  • Autonomie, inițiativă și implicare;
  • Abilități de comunicare și prezentare.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, corelat cu experiența și performanțele dovedite;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Reduceri substanțiale la serviciile stomatologice.

Te așteptăm în echipa Clinicilor Dr. Leahu!

ShowImage2

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

[Mărimea maximă a fișierului: 10MB]