021 9134 Locatii
Linie telefonică cu tarif normal
  • ro
it

Angajăm Specialist Conținut

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru poziția Specialist Conținut în Departamentul de Marketing!

Dacă nu te plictisești să asterni pe hârtie povești, dacă îți pasă de oameni și ale lor experiențe ai vrea să le împărtășești, vino să dovedești!

Responsabilitățile mai jos le gasești:

  • Creare de conținut pentru blogul clinicii și pentru site-urile partenere;
  • Redactare comunicate de presă;
  • Conceperea mesajelor pentru paginile de facebook ale clinicii;
  • Stabilirea conceptelor potrivite pentru campaniile de comunicare;
  • Redactarea conținutului de prezentare a serviciilor oferite de clinică;
  • Descrierea experienței excepționale a pacienților și împărtășirea acesteia prin articole și testimoniale;

Cerințele pe care ne-am dori să le îndeplinești:

  • Pasionat de scris;
  • Creativ, orientat spre rezultate;
  • Practică în redactarea comunicatelor de presă/scrierea de articole pe o temă dată;
  • Reprezintă un plus, dar nu este obligatoriu, absolivrea unei forme de învățământ cu studii superioare (ex: Facultatea de Comunicare);
  • Reprezintă un plus, dar nu este obligatoriu, experiență anterioară într-o agenție de relații publice/copyrighting sau creație;

Colegilor nostri le oferim:

  • Un salariu tentant, dar și bonus pe masura satisfacției și a rezultatelor;
  • O echipă unită și pozitivă, care te va susține în toate proiectele derulate ;
  • Reduceri la tratamentele stomatologice;
  • Traininguri periodice și posibilități reale de dezvoltare profesională, pentru că ne dorim să atingem excelența împreună.

Despre Clinicile Dr. Leahu:

„Sănătate reală și o experiență excepțională a pacientului” este deviza rețelei de Clinici Dr. Leahu. Din pasiune pentru stomatologie și din dorința de a le oferi pacienților cele mai bune tratamente, utilizăm tehnologie modernă, pentru a putea trata chiar și cele mai complexe cazuri. De la recepție, până la back office, întrega echipă joacă un rol foarte important în relația cu pacientul și în crearea unei experiențe excepționale.
În prezent, Clinicile Dr. Leahu sunt un lanț de 8 clinici dentare, numărul 1 în tehnica fast&fixed la nivel național, conform Bredent Medical Romania, cu peste 200 de angajați.

Te așteptăm în echipa Clinicilor Dr. Leahu!

ShowImage2

Formular de contact

Completeaza campurile de mai jos si te contactam in maxim 24 de ore

Dr. Leahu Dental Clinics

021 9134